Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek, no i słonik!
Wszyscy z głośnymi brawami,
biegną z najlepszymi życzeniami!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku urodzinowego oraz za miłe upominki dla dzieci.
















– Urodzinki Oli, Laury , Maurycego, Wandzi, Mai.(Grupa II)
Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek, no i słonik!
Wszyscy z głośnymi brawami,
biegną z najlepszymi życzeniami!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku urodzinowego oraz za miłe upominki dla dzieci.















