W naszym żłobku miało miejsce celebrowanie święta bardzo pracowitych stworzeń. Obchodziliśmy Dzień Pszczół, podczas którego dzieci mogły poznać bliżej te sympatyczne owady. Dowiedziały się jak wyglądają, a także co pysznego I zdrowego pszczółki produkują. Były zabawy i prace plastyczne, ale i degustacja pysznego, słodkiego miodku.