Idzie misio, idzie konik,

małpka, piesek, no i słonik!

Wszyscy z głośnymi brawami,

biegną z najlepszymi życzeniami!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku urodzinowego oraz za miłe upominki dla dzieci.